04.05.2013

My London.

Trafalgar Square
 
 
Wyjazd do Londynu był niespodziewany i spontaniczny. Z początku nie byłam przekonana do tego miast,ale po kilku dniach spędzonych na miejscu diametralnie zmieniłam zdanie.

Widok na Millenium Bridge z Tate Modern Museum.
 

Londyn łączy w sobie wszystko, co kocham, czyli nowoczesność z tradycja oraz świetna organizacje i atrakcje. Miasto jest maksymalnie nastawione na turystykę nie tracąc przy tym swojej naturalności.
Mieszanka kultur jest tam bardzo widoczna. Szczególnie na ulicach, gdzie rożne narodowości mieszają się z rozmaitymi aromatami. W zasadzie coś takiego jak kuchnie angielska tam nie istnieje, za to dominuje chinszczyzna. Tradycyjne fish&chips ustępują miejsca wontonom i i makaronowi udon.Tower Bridge


Tower of London

Piccadilly Circus

Buckingham Palace

Westminster Abbey

London Eye

The Houses of Parliament

Big Ben Tower


Oczywiście na jedzenie nie poświęciłam całego wyjazdu. Na liście moich "podbojów" znalazły się m.in. Saint Paul's Cathedral, Westminster Abbey, Tower of London, Tate Modern Museum, Tower Bridge, The Houses of Parliament, Big Ben, London Eye, National Gallery, Piccadilly Circus oraz Madam Tussaud's Musem. Było bardzo intensywnie, ale było warto. Do domu przywiozłam masę zdjęć i cudownych wspomnień. Mamo, Tato, dziękuje Wam bardzo!

10 komentarzy:

 1. Świetny wyjazd :) Zatęskniłam za Londynem oglądając Twoje zdjęcia, byłam tam tak dawno.. a na Piccadilly Circus siedziałam pod tym pomnikiem padnięta po całodniowym łażeniu po Londynie i jadłam cheesa z McDonalda, to były czasy ;D
  a w Madame Tussauds byłaś? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja kocham Anglię , kocham Londyn , uwielbiam tą kulturę ;) cudowne zdjęcia ! na pewno tam kiedyś wróce, już za niedługo ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię takie spontaniczne wyjazdy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozazdrościć takiego wyjazdu :) Może i ja kiedyś namówię moich rodziców :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak ja dawno nie byłam w Londynie! Chyba muszę się przyczaić na jakiś tani lot, żeby się tam wybrać na kilka dni i odświeżyć wspomnienia (:

  OdpowiedzUsuń
 6. Londyn to, według mnie, jedno z najpiękniejszych miejsc! Mogłabym tam zamieszkać! <3

  OdpowiedzUsuń
 7. w ramach za późno wypitej kawy szperam w sieci i cieszę się, że do Ciebie trafiłam:) Kocham Londyn, wspaniały klimat...rozmarzyłam się:)

  OdpowiedzUsuń
 8. w ramach za późno wypitej kawy szperam w sieci i cieszę się, że do Ciebie trafiłam:) Kocham Londyn, wspaniały klimat...rozmarzyłam się:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Every weekend i used to pay a quick visit this site,
  for the reason that i wish for enjoyment,
  for the reason that this this site conations truly
  fastidious funny stuff too.

  Here is my page ... gordon ramsay plastic Surgery - Http://prettypinkplastic.pen.Io -

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...